Totalna Manualna

Totalna Manualna to mój autorski projekt, dzięki któremu jeszcze bardziej skutecznie w doborowym towarzystwie możesz popracować nad sobą. TOTALNA, bo zadbamy totalnie o wszystko – o ciało i o ducha, a MANUALNA pomoże nam złagodzić intensywność zmian.

Totalna Manualna – warsztaty dla kobiet

Podczas weekendowych wyjazdów (czwartek – niedziela) pracujemy nad poprawieniem kondycji naszych ciał. Terapia manualna, masaże, ćwiczenia z elementami jogi poprawią nasze samopoczucie. Natomiast zajęcia z totalnej biologii pozwolą nam uwolnić stare emocje, które zagnieżdżone w naszych ciałach od lat, przeszkadzają w pozbyciu się niechcianych dolegliwości.

Każdy warsztat ma inny temat dodatkowy, ale nadal całość jest spójna i ma na celu holistyczną pracę nad ciałem i duchem.

Totalna manualna – warsztaty dla kobiet w 2022 roku

13-16.01.2022 – Totalna Manualna w Harmonii
17-20.03.2022 – Totalna Manualna – Wiosenne Przebudzenie
8-11.09.2022 – Totalna Manualna – Zacznij od Nowa
17-20.11.2022 – Totalna Manualna – Jesienny Oddech

Totalny Reset

Totalny Reset to nic innego jak tygodniowy wyjazd w zaciszne miejsce, gdzie w spokoju będziemy pracować nad oczyszczeniem naszego ciała oraz dzięki wdrażaniu różnych technik (malarstwo intuicyjne, terapia oddechem, masaż lomi-lomi i wiele innych) oczyścimy nasz umysł.

Totalny Reset w 2022 roku

11-17.07.2022 – Totalny Reset – Oczyść Umysł i Ciało

Totalnie na Luzie

Totalnie na luzie to cykl około trzygodzinnych spotkań, na których dyskutujemy na przeróżne tematy. Od lutego 2022 roku planuję minimum jedno spotkanie w miesiącu. Tematy jakie chcę poruszać podczas spotkań: totalna biologia, aromaterapia, automasaż, ciepło i zimno lecznictwo, naturoterapia i wiele innych.