Access Consciousness

„Access Consciousness – podaruj sobie więcej radości, lekkości, obfitości”

Foto: Paweł Bidziński

Access Bars®, czyli jak to w skrócie mówicie – reset mózgu.
Bars to rodzaj terapii manualnej. Podczas sesji skupiamy się na 32 punktach, które znajdują się na głowie. Celem zabiegu jest uwolnienie od opinii, przekonań, osądów i innych cudów, które nosimy w głowie zupełnie bez sensu. Jaki może być efekt? Wszystko zależy od Ciebie i od tego czego w danej chwili potrzebuje Twoje ciało! Może to być rozluźnienie mięśni, ustąpienie różnych dolegliwości, uzyskanie uczucia spokoju w głowie, wyciszenie, uspokojenie, poczucie radości i lekkości, poprawa jakości snu i wiele innych.
Mi osobiście Bars dość mocno namieszał w życiu, ale bardzo się z tego cieszę. Jest też doskonałym wsparciem podczas natłoku myśli i przebodźcowaniu organizmu zwłaszcza podczas intensywnej racy ze sobą.

Access FaceLift ® jest z kolei zabiegiem dedykowanym dla naszego ciała. Ma za zadanie otworzyć nas na otrzymywanie, na miłość do samych siebie, na akceptacje siebie mimo wszystko i w każdej odsłonie.

Jeżeli czujesz się przytłoczona(y), zagubiona(y), masz za dużo na głowie lub po prostu z czystej ciekawości chcesz doświadczyć zabiegów Access to zapraszam na wizytę!

Chcesz razem ze mną i innymi praktykami Access szerzyć lekkość, radość i obfitość? Zapraszam na warsztaty Access BARS! W celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu napisz do mnie wiadomość! 🙂